قیمت سولفات آهن
قیمت سولفات آهن
۱۳۹۹-۰۱-۱۵
اسید هیومیک
اسید هیومیک
۱۳۹۹-۰۲-۲۰

آنالیز سولفات آلومینیوم

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...
آنالیز سولفات آلومینیوم

آنالیز سولفات آلومینیوم

آنالیز سولفات آلومینیوم برای بسیاری از صنایع و مشاغل همچون تصفیه خانه های شهری ، شرکت های حمل و نقل ، تصفیه استخر ها و … اهمیت دارد. آنالیز سولفات آلومینیوم نشان دهنده کیفیت ، خلوص و میزان عناصر متفاوت موجود در این محصول می باشد. با توجه به واکنش برخی مواد که خواص اسیدی ، بازی ، اکسید کنندگی و یا واکنش پذیری با هم را دارند ، پیش از مصرف سولفات آلومینیوم در ترکیب با مواد مختلف ، باید آنالیز آن را مورد بررسی قرار داد.

آنالیز سولفات آلومینیوم توسط آزمایشگاه های معتبر سنجش عناصر انجام شده و می توان اطلاعات زیادی را در رابطه با خلوص آلومینیومی محصول ، اسیدیته ، خلوص سولفات و عناصر دیگر موجود در ترکیب آن بدست آورد. این اطلاعات به منظور مصرف هم زمان سولفات آلومینیم با دیگر مواد شیمیایی ، تنظیم پی اچ آب پیش از مصرف و میزان مصرف در خاک کشاورزی اهمیت دارد.

سولفات الومینیوم یک ترکیب شیمیایی و یک ماده منعقد کننده با اهمیت است که بیشتر به دلیل مصرف آن در تصفیه آب آشامیدنی و یا تصفیه آب استخر های شنا معروف است. در حالی که این محصول در صنایع دیگری همچون کاغذ سازی ، کشاورزی ، تولید ترکیبات آلومینیومی ، تولید کف اطفاء حریق و تنظیم پی اچ هم استفاده می شود. بهترین کیفیت سولفات آلومینیم که خالص ترین و خشک ترین نوع آن هم محسوب می گردد ، سولفات آلومینیوم ۱۷ درصد است. این محصول برای بکار گیری در تمامی صنایع مرتبط مناسب می باشد. البته ممکن است خلوص محصولات تولیدی به ۱۶ یا ۱۵ درصد هم برسد. حتی در برخی موارد ، ترکیبی از این ماده به نام سولفات آلومینیوم پتاسیم یا همان زاج سفید ، خلوصی برابر با ۱۴ یا ۱۳ درصد هم دارد که عملکرد آن کاهش نسبی پیدا می کند. بنابراین توجه به آنالیز سولفات آلومینیوم پیش از خرید این محصول از اهمیت زیادی برخوردار است.

آنالیز سولفات آلومینیوم نیکان تولید

کارخانه نیکان تولید ، بزرگترین تولید کننده سولفات آلومینیوم جهت مصرف در صنایع و مشاغل مختلف ، محصولی با کیفیت صادراتی را تولید می نماید. سولفات آلومینیم این مجموعه به دلیل کیفیت مرغوب ، خلوص بالا و قابل استفاده بودن در تمامی صنایع تولیدی و خدماتی مرتبط مشهور است. همچنین بخش اعظم تولیدات ما به کشور های همسایه بخصوص عراق ، افغانستان و ترکمنستان صادر می گردد. آنالیز ۲ نوع از محصولات این مجموعه به شرح زیر است:

آنالیز سولفات آلومینیوم ۱۷ درصد
موارد مقدار
اکسید آلومینیوم بیش از ۱۷ درصد
اکسید آهن کمتر از ۵۰ پی پی ام
مواد نامحلول ۰/۱ درصد وزنی
pH ۳/۵

سولفات آلومینیم ۱۷ درصد فاقد آب و رطوبت می باشد و در بلند مدت به حالت کلوخه ای نمی شود. این محصول هم برای مصرف در صنایع و مشاغل حساس مناسب است و هم می توان آن را برای موارد روزانه و معمول بکار برد. سولفات آلوم ۱۶ درصد دارای درصد اندکی رطوبت است و احتمال داد پس از مدتی نگه داری ، به صورت کلوخه ای شود که البته می توان با ضربه ، دوباره آن را به صورت پودری تبدیل نمود. اما از لحاظ کارایی ، تفاوت خاصی با نوع ۱۷ درصد آن ندارد.

آنالیز سولفات آلومینیوم ۱۶ درصد
موارد مقدار
اکسید آلومینیوم بیش از ۱۶ درصد
اکسید آهن کمتر از ۶۰ پی پی ام
مواد نامحلول ۰/۴ درصد وزنی
pH ۲/۴
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *