قیمت آهک | لیست قیمت روز هر تن آهک اصفهان، مشهد، تهران و دیگر شهرها

قیمت پودر سنگ
قیمت پودر سنگ
2020-09-09
تشخیص سنگ آهک
تشخیص سنگ آهک
2021-02-16

قیمت آهک | لیست قیمت روز هر تن آهک اصفهان، مشهد، تهران و دیگر شهرها

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 5,00 از 5)
Loading...
قیمت آهک

قیمت آهک

قیمت آهک فله و کیسه ای

قیمت آهک و تغییرات فراوان آن یکی از مشکلاتی است که فعالان بازار ساخت و ساز مسکن با آن روبرو هستند. نوسانات شدید نرخ ارز و تورم افسار گیسخته در کشور ما سبب می شود تا عوامل موثر بر قیمت آهک همچون قیمت کیسه ، هزینه حامل های انرژی ، دستمزد کارگر ، هزینه های حمل و نقل ، هزینه های تعمیر و نگهداری تجهیزات و … نیز به سرعت دستخوش تغییر گردد.

دیگر عامل تاثیر گذار بر قیمت آهک و مصالح ساختمانی ، حضور دلالان و واسطه ها در بازار فروش آن است که با افزایش قیمت ، به سود خود و به زیان مصرف کنندگان عمل می کنند. به دلایل ذکر شده ، امروزه نمی توان قیمت انواع مختلف این محصول از قبیل قیمت آهک هیدراته ، قیمت آهک صنعتی ، قیمت آهک زنده ، قیمت آهک شفته ، قیمت آهک فله و کیسه را به طور دقیق اعلام نمود و توصیه می شود جهت آگاهی از قیمت روز هر تن آهک با بخش بازرگانی کارخانه نیکان تولید تماس حاصل نمایید.

لیست قیمت روز آهک

شماره نام مصالح کیفیت بسته بندی واحد وزن قیمت (ریال)
۱ آهک هیدراته خوراکی ۹۹% کیسه ۲۵ کیلوگرم تماس بگیرید
۲ آهک هیدراته درجه ۱ کیسه ۲۵ تن تماس بگیرید
۳ آهک هیدراته درجه ۲ کیسه ۲۵ تن تماس بگیرید
۳ آهک هیدراته درجه ۳ فله کامیون تماس بگیرید
۴ آهک زنده کلوخه درجه ۱ فله تن تماس بگیرید
۵ آهک زنده میکرونیزه درجه ۱ جامبوبگ تن تماس بگیرید
۶ پودر سنگ آهک درجه ۱ کیسه ۲۵ تن تماس بگیرید
۷ آهک پودری درجه ۲ فله کامیون تماس بگیرید
۸ آهک آبخورده ضایعات درجه ۳ فله کامیون تماس بگیرید
۹ پودر آهک شفق درجه ۱ کیسه ۲۵ تن تماس بگیرید

قیمت آهک زنده

قیمت این نوع اهک متفاوت است زیرا آهک زنده یا همان آهک پخته شده را می توان به صورت کلوخه ای و یا پودری تولید نمود. پودر آهک زنده میکرونیزه بیشتر در صنایع تولیدی همچون تولید سیمان ، فولاد سازی و … بکار می رود و باید داخل کیسه باشد. در حالی که قمیت آهک زنده کلوخه ای ارزان تر است چون هم فرایند کمتری روی آن صورت گرفته و هم به صورت فله ای ارسال می شود.

قیمت آهک هیدراته

آهک هیدراته بسیار پر کاربرد است ولی تولید کنندگان آن در کل کشور ، انگشت شمار هستند و میزان اندک تولید این محصول ، کفاف مصرف داخلی را نمی دهد. عامل موثر بر قیمت این نوع آهک ، خلوص آن است که می تواند بین ۸۰ درصد تا ۹۹ درصد متغیر باشد.

قیمت آهک شفته

شفته ریزی بناها و یا آب بندی کف استخر ها به وسیله آهک آبخورده کلوخه ای و پودری قابل انجام است. دانه بندی اهک و نوع بسته بندی برای قیمت گذاری آن اهمیت دارد.

قیمت آهک صنعتی

اهک صنعتی که توسط کوره های روتاری یا سایر انواع کوره های صنعتی تولید می شود ، قیمت بالاتری نسبت به آهک سنتی دارد زیرا عمل پخت بهتر روی آن انجام شده و از نظر کیفیت ، یک دست تر است.

دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.