تصفیه آب
تصفیه آب به روش های مدرن
2018-10-13
سولفات آلومینیوم
کاربرد سولفات آلومینیوم بعنوان بستر مرغداری و پرورش طیور
2018-10-20

قیمت کربنات کلسیم

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (3 رای, میانگین: 5,00 از 5)
Loading...
قیمت کربنات کلسیم, لیست قیمت کربنات کلسیم, قیمت هر تن کربنات کلسیم, قیمت کربنات کلسیم خوراکی, قیمت کربنات کلسیم دامی,

calcium carbonate price

لیست قیمت کربنات کلسیم

کربنات کلسیم دارای انواع مختلف ، کیفیت های متفاوت و دانه بندی های ریز و درشت فراوانی است که هر یک برای مصرف در زمینه خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت کربنات کلسیم بر اساس این تفاوت ها تعیین می شود. کربنات کلسیم تولید شده از سنگ معادن شهرهای کشور دارای کیفیت و رنگ بندی مختلفی است و همین موضوع بر قیمت آن ها تاثیر گذار خواهد بود.

از طرفی قیمت کربنات کلسیم تابعی از دانه بندی آن است. کلسیم کربنات به صورت کلوخه ، پودری و میکرونیزه عرضه می شود. بسیاری از مصرف کنندگان از کربنات کلسیم میکرونیزه استفاده می کنند که خود دارای دانه بندی بین ۲۰۰ مش تا ۳۵۰۰ مش می باشد.

قیمت کربنات کلسیم کلوخه

سنگ معدنی کربنات کلسیم بوده و ارزان ترین قیمت مربوط به این محصول است. کربنات کلسیم کلوخه در صنایع تولید آهک زنده و آهک هیدراته و ساختمان سازی مصرف می شود.

قیمت کربنات کلسیم پودری

پودر کربنات کلسیم به دانه بندی خاصی اطلاق می شود که اصطلاحا دارای سایز ۵۰ مش تا کمتر از ۲۰۰ مش می باشد و با نام کلسیم کربنات شکری هم شناخته می شود. از این محصول به عنوان کربنات کلسیم خوراکی دام و طیور ، ساختمان سازی و جاده سازی و … استفاده می کنند.

قیمت کربنات کلسیم میکرونیزه

پودر کربنات کلسیم میکرونیزه که پر کاربرد ترین نوع این ماده بوده و در اکثر صنایع نظیر تولید رنگ و رزین ، کاغذ سازی ، تولید ترکیبات کلسیم دار و … از آن استفاده می شود. برخی دانه بندی های این محصول عبارتند از:

– کربنات کلسیم مش ۲۰۰

– کربنات کلسیم مش ۴۰۰

– کربنات کلسیم مش ۶۰۰

– کربنات کلسیم مش ۸۰۰

– کربنات کلسیم مش ۱۰۰۰

– کربنات کلسیم مش ۱۲۰۰

– کربنات کلسیم مش ۱۵۰۰

– کربنات کلسیم مش ۲۵۰۰

– کربنات کلسیم مش ۳۵۰۰

نوع بسته بندی نیز در قیمت کربنات کلسیم ماثر است. معمولا برای مصارف داخلی ، کربنات کلسیم پودری و میکرونیزه در کیسه های ۲۵ تا ۳۰ کیلوگرمی بسته بندی می شود. اما برای صادرات کربنات کلسیم ، باید آن را بروی پالت قرار داده و تسمه کشی یا سلفون بندی نمود و یا می توان کیسه ها را داخل جامبوبگ و بیگ بگ قرار داد.

اعلام قیمت هر تن کربنات کلسیم

به اطلاع فعالان صنایع مختلف در کشور و صادرکنندگان و بازرگانان گرامی می رساند به دلیل نوسات قیمت و عدم ثبات بلند مدت قیمت ها در کشور ما ، به منظور دریافت قیمت روز کربنات کلسیم خوراکی دام و طیور ، لیست قیمت کربنات کلسیم صنعتی و ساختمانی ، قیمت کربنات کلسیم میکرونیزه و دانه بندی و شکری جهت مصرف در صنایع پرورش دام و طیور ، ساختمانی ، رنگ سازی ، کاغذ سازی ، تولید آهک و … با کارخانه تولید کربنات کلسیم نیکان تماس حاصل فرمایید.

دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *